Марганець. Міський Центр-комплекс позашкільної роботи

 






ІННОВАЦІЙНИЙ КАМПУС НТУ ХПІ
Відеоінструкція для вступу 2019

Наші досягнення

 МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ, КОНКУРСИ

 

Міжнародний фестиваль «Созопольська панорама» (Болгарія) – Гран-прі

 

ВСЕУКРАЇНСЬКІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ, КОНКУРСИ

 

Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Мелодії весни» (м.Київ). («Веселі нотки» - Гран-прі. Перле Анна – 2премія; Копаниця Марія – 2 премія; Павлова Валерія 3 премія)

VII фестиваль української та польської культури «Слов’янські зустрічі» (1 місце 8 дітей нагороджені поїздкою в Крим)

Всеукраїнський фестиваль  - конкурс «Арабески» в номінації народний танець.(лауреати Гран-прі)

Всеукраїнський конкурс «Таланти багатодітної родини» (М. Прасол - лауреат, Гасанова О., Борисова А. – гамоти переможців)

Регіональний конкурс «Світоч Придніпров’я» (Лазданова І. – лауреат)

 

 

ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ,ПРОЕКТИ, КОНКУРСИ

 

Обласний фестиваль-конкурс «Світло вічного вогню». («Веселі нотки»-диплом 1-го ступеня)

Обласний конкурс «Таланти багатодітної родини» . (6 дітей стало лауреатами конкурсу нагороджені путівками до «Артеку»

Обласні виставки малюнків «Безсмертний подвиг українського народу», 1 місце, дипломи

Обласна виставка «З Україною в серці» (1 місце Лазданова І., Личман О., Соколова Н.)

Обласний фестиваль дитячих театрів мод «На подіумі юнь, краса і гармонія». (11 гуртківців – «Плетення» дипломи лауреатів)

Обласний конкурс – вікторина «Космічна одіссея» до 50 річчя польоту в космос. (Балабуха К. грамота за 2 етап)

Обласний конкурс на приз «Золотого Колобка»

Обласні змагання на кубок воїнів – інтернаціоналістів  у м. Нікополі.

Обласний конкурс «Собори наших душ» ( Переможці ,нагороджені грамотами і цінним подарунком)

Обласна виставка малюнків «Знай і люби свій край» ( 1- місце, 1 робота на Київ)

Обласна виставка декоративно-вжиткового мистецтва «Знай і люби свій край» (1- місце, грамоти Пастухова К., Лазданова І.)

Обласний відбірковий тур «Світло вічного вогню» конкурс сімейних талантів м. Пятихатки (Переможці , грамоти)

Обласний конкурс дитячої творчості «Моє Придніпров’я» (120 дітей –переможці – 1 місце, призери)

Обласний заключний гала-концерт фестивалю «Світло вічного вогню» (1- місце, почесні грамоти Скорик О. і Кулик В.)

Обласний гала – концерт присвячений Дню матері ( ! – місце, диплом 1- го ступеня, сім’я Гасанових, «Веселі нотки»)

Обласний заключний гала-концерт обласного фестивалю сімейних талантів «Душі криниця» (Сім’я Лазданових – диплом 2 - го ступеню)

7 фестиваль української та польської культури «Слов’янські зустрічі» (Дипломи)

Обласний конкурс дитячого малюнку «Чорнобильська палітра» (Дипломи)

Обласний конкурс «Світ талантів молоді Дніпропетровщини» - переможець конкурсу в номінації кращий акапельний спів В.Кулик, переможець конкурсу в номінації «Краща пісня про Україну» А.Перле.

 

МІСЬКІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ, КОНКУРСИ

Міська виставка декоративно-вжиткового мистецтва «Знай і люби свій край» (грамоти переможців Пастухова К., Шрамчевська В., Лазданова І., Григорян Р.,)

Міська виставка «Знай і люби свій край» гурток «Петриківський розпис»(Єрьоменко В., Бондаренко А., Проказа В., Новохатня Л.)

Міський конкурс малюнків «Зимові пейзажі» (Грамоти, подяки, обдаровані діти 50 чол.)

Міська виставка малюнків «Безсмертний подвиг українського народу» ізостудія «Палітра» (Грамоти Балабуха К., Скрипник Д., Вікторов В., Гавриленко А., Лавриненко А., Свист М.,)